Tapti Nature’s sunshine partneriu lengva!

1. Registruokitės

Norėdami tapti partneriu ir norėdami prisiregistruoti rašykite: info@mamagamta.lt su prierašu „Tapti partneriu“ arba paspausk ant šios nuorodos: https://LT4295374.e-naturessunshine.com

Prisiregistravę gausite produktus partnerių kainomis (su sąskaitomis-faktūromis) bei galėsite pradėti kurti savo verslą su Nature’s sunshine!

Registracija 1,20 Eur + pasirinktas produktas ar rinkinys (perkant pirkinį registracija nemokama)

2. Sužinok apie produktus

Sužinokite daugiau apie produktus, jų sudėtį, specialias programas ligų prevencijai ir pradėkite rūpintis savo ir kitų žmonių sveikata.

3. Dalinkitės informacija

Pasakykite savo draugams ir pažįstamiems apie Nature’s sunshine produktų naudą. Įsigykite produktus iš oficialios partnerių svetainės ir nukreipkite ten savo žmones.

Kompanija nuolat rengia mokymus, kaip tinkamai naudoti ir dirbti su gaminiais, kaip kompetetingai kurti savo verslą. Kiekvienam partneriui priskiriamas mentorius, kuris padės plėtoti veiklą.


Vartok pats

Pradėk nuo savęs! Naudodami produktus, pagamintus iš vaistažolių, įsitikinkite jų kokybe ir veiksmingumu pats, kad galėtum drąsiai rekomenduoti kitiems. Per mėnesį pirkdami 10 produktų, sutaupysite apie 300 eurų per metus.

Rekomenduok

Papasakoję savo draugams apie nuostabius Nature’s Sunshine produktus, jūs uždirbsite tris kartus daugiau nei tiesiog parduodamas. Rekomenduok tris produktus 10 draugų per mėnesį ir uždirbk 1000 Eur ar daugiau per metus!

Sukurk komandą

Sukurdami distributorių grupę, efektyviausiai išnaudosi savo laiką, kartu sukurdami vartotojų tinklą. Su 5 dirbančiais kartu savo pažįstamais ar draugais per metus uždirbsite 1000 Eur ar daugiau. Kai jūsų draugai pradės kurti savo komandą – uždirbsite dar daugiau.

Tai nėra riba – kai kurie mūsų distributorai pasiekė uždarbį daugiau nei 1 mln.  eurų per metus.

Nature’s sunhine – daugiau nei verslas

Būdamas distributoriumi ir rekomenduodamas aukščiausios kokybės produktus – jau esi verslininkas.

TU myli savo vartotojus

Nature’s sunshine ditributorius dažniausiai siūlo produktus tiems, kuriuos geriausiai pažįsta. Kas labiau rūpinasi savo artimų žmonių sveikata – JŪS ar vaistininkas?

Uždaryti Krepšelis
Recently Viewed Close
Uždaryti

Uždaryti
Navigacija
Kategorijos