„Nature’s Sunshine“ pavyko pasiekti tai, ko dar nepasiekė niekas! Jau 10 metų iš eilės jai įteiktas „Sveikiausios JAV kompanijos“ apdovanojimas!

Apie ženklinimą. Pasaulyje yra tūkstančiai įmonių, gaminančių biologiškai aktyvius maisto papildus, bet nėra nė dešimties, kurios galėtų pateikti vartotojui dokumentus, patvirtinančius aukščiausio lygio gamybos sertifikatus, išduotus tokių visame pasaulyje kompetetingų institucijų, kaip:

GMP sertifikatas – JAV Nacionalinės Nutriceutikų Asociacijos išduotas GMP sertifikatas. GMP standartų atitikimą nepriklausomas auditas turi patvirtinti kasmet.

NSF Nepriklausomų tyrėjų sertifikatas. NSF organizacija nuosekliai analizuoja produkcijos saugumą, poveikį žmogaus sveikatai. Profesionalūs specialistai savo ženklu pažymi tik griežtus standartus atitinkančius produktus.

FDA maisto ir narkotinių medžiagų administracija įvertino NSP kompaniją, kaip veikiančią be jokių nusiskundimų ir patvirtino, jog gamybos procese naudojamos tik natūralios žaliavos, be jokių pridėtinių sintetinių priedų.

TGA sertifikatas išduotas Australijos Sveikatos Apsaugos Ministerijai priklausančios Australijos Terapinių Prekių Administracijos (TGA), remiantis Pasaulinės Sveikatos Organizacijos (PSO) ir Farmacinių Inspekcijų Konverncija (PIC). Nepriklausomo audito tvirtinamas kas antrus metus. Kad gauti periodiškai šį sertifikatą produktų kokybė negali nė kiek suprastėti.

DSA 2015 metais Nature‘s Sunshine kompanija pripažinta kaip pirmaujanti natūralios medicinos ir sveikatingumo bendrovė, kuri gamina savo produktus vienoje vietoje JAV, Jutoje. Sandėliai, gamyklos neišmėtytos po kelias valstijas ar valstybes, o būtent sutelkti vienoje vietoje, kad užtikrintu produktų gamybos kokybę, sąžiningumą ir aukščiausios klasės aptarnavimą.

ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity) vienetai. Medžiagos galimybė sulaikyti laisvuosius radikalus, tai vienetas, apibūdinantis maisto produktų gebėjimą neutralizuoti laisvuosius radikalus. Visi antioksidantai turi būti žymimi Orac vienetais. Kuo mažiau perdirbamas maistas, tuo didesnė yra jo ORAC vertė. Rekomenduojama suma atsižvelgiant antioksidantų yra, 3000 – 5000 ORAC per dieną. Brunswiko Laboratorijoje atlikti tyrimai teigia, kad Zambroza įvertinta 57,623 (litre), kol kas nepralenkiama ir vienintelė pasaulyje.

Kosher (košerinis ženklas) kadangi NSP produktai atitinka labai aukštus grynumo ir kokybės standartus, žydų bendruomenė suteikė šiems produktams tarptautiniu mastu pripažintą košerinį žymėjimą. Norint gauti šį žymėjimą, turi būti ištirtas produktams naudojamų augalų auginimo sąlygos, produkto ingredientai, formulė ir gamybos procesas. Tai pasaulyje geriausių produktų žymėjimas!

Tarptautinės alavijų mokslo tarybos sertifikatas – Ši taryba tai nepriklausoma, ne pelno siekianti organizacija, finansuojama iš alavijo produktų gamintojų narystės mokesčio šioje taryboje. Ši organizacija tiria alavijo produktų grynumą ir veiksmingumą. NSP kompanija paprašė šios organizacijos ištestuoti savo produktus, pirmiausia buvo ištestuoti: Aloe vera gelis, Aloe vera sultys ir Alavijo ir uogų nektaras. Šie produktai ne tik atitiko tarptautinės alavijų mokslo tarybos reikalavimus, bet net viršijo juos.

Sertifikatai:

Uždaryti Krepšelis
Recently Viewed Close
Uždaryti

Uždaryti
Navigacija
Kategorijos