Beveik 600 bandymų, užtikrinančių žaliavų kokybę, saugumą ir grynumą

Didžiausias dėmesys skiriamas kompanijos žaliavos grynumui ir saugumui. Kompanija perka žaliavas iš labiausiai gerbiamų pasaulio tiekėjų, ir pasitelkdama naujausius kokybės kontrolės įrenginius ir pramonines procedūras, išsamiai tikrina ir analizuoja žaliavas iki patekimo į galutinį produktą ir pačiame galutiniame produkte bei pakuotėje. Per visą gamybos procesą NSP stebi gaminių kokybės lygį. Tai užtikrina griežtą testavimo procedūrų laikymąsi, dėl ko naudoja labai brangiai kainuojančią techninę įrangą. Tai vienintelis būdas, būti visiškai tikriems, kad kiekvienas produktas, paliekantis savo įrenginį, atspindėtų  jo „100% natūralus“ filosofiją.

Siekiant užtikrinti kokybės standartus, kurių reikalauja pati NSP kompanija, naudojami 588 bandymai. Keletas pagrindinių bandymų yra: bakterijų  E. coli bandymai, mikrobiologiniai tyrimai, sunkiųjų metalų bandymai, mikroskopija, infraraudonųjų spindulių spektrometrija, drėgmės bandymai, pH testavimas, radiacijos tyrimai, bendras bakterijų tyrimas ir kt.

Vyriausybė nereikalauja, kad NSP kokybės standartai būtų tokie griežti, tačiau kompanija pati nusprendė gaminti produktus pagal aukštus farmakologinius standartus, kurie užtikrina veiksmingumą ir grynumą, produkto, naudojamo visuomenės sveikatos stiprinimui. Šios kompanijos produktai prilyginami farmakologiniams preparatams (vaistams).

Terminas „molekulinis distiliavimas“ kai kuriems prekiniams ženklams buvo naudojamas rinkodaros tikslams, taigi, jei jūs nežinote, ką tai reiškia, tai yra procesas, kuris pašalina bet kokius teršalus, tokius kaip sunkieji metalai (pvz. esančius žuvų taukuose). Per šį kokybės kontrolės procesą „Nature’s Sunshine“ kompanija gali koreguoti EPA: DHA santykį. Šis procesas suteikia aukštesnę kokybę žuvų taukams bei leidžia „Nature’s Sunshine“ kiekybiškai įvertinti omega-3 riebalų rūgštis (DHA, EPA) ir būti tikriems, kad produkte nėra sunkiųjų metalų ir kitų teršalų. Tai yra viena iš daugelio „Nature’s Sunshine“ produktų kokybės kontrolės praktikos pavyzdys.

Uždaryti Krepšelis
Recently Viewed Close
Uždaryti

Uždaryti
Navigacija
Kategorijos